21 czerwca odbyło się wręczenie nagród za dobre lokaty i udział w przeprowadzonych konkursach.:
1. ORTOFRAJDA - konkurs ortograficzny przeprowadzany przez cały rok szkolny w klasach młodszych. Opiekun Małgorzata Mazurkiewicz
2. Konkurs Kaligraficzny - przeprowadzany przez cały rok szkolny w klasach II - VIII. Opiekunowie Urszula Patelka i Justyna Szczepaniak
3. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur dla klas młodszych.Nagrodzeni uczniowie w konkursie ortograficznym: Maja Kownacka, Wiktor Augustyniak, Filip Witasik (kl. III), Zofia Andrasiewicz, Lena Guszczak, Zuzanna Włodarczyk (kl. II).Nagrodzeni uczniowie w konkursie kaligraficznym: Marta Nawrocka, Zofia Andrasiewicz, Oliwia Nawrocka, Wiktoria Marcinowska. Wyróżnieni: Filip Teterycz, Lena Marcinowska, Maja Kownacka, Lena Guszczak.Nagrodami były wieczne pióra, zakreślacze i długopisy ufundowane przez Radę Rodziców. Zofia Andrasiewicz otrzymała dyplom z wyróżnieniem i książkę za udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur dla klas młodszych.
Gratulujemy sukcesów! Bądźcie inspiracją dla waszych Koleżanek i Kolegów!
4. Wszyscy uczestnicy akcji bibliotecznej "Budujemy hotele dla owadów" otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz książki o tematyce ekologicznej. Dziękujemy sponsorowi firmie Phytopharm Klęka S.A. za ufundowanie nagród.
5. W roku szkolnym 2021/2022 uczniowie klas I-III brali udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie OLIMPUSEK z języka angielskiego a uczniowie klas IV-VIII w Ogólnopolskiej Olimpiadzie OLIMPUS z języka angielskiego. Najlepsze wyniki w kategorii klas I-III uzyskali: Zosia Andrasiewicz z klasy II, która uzyskała tytuł laureata. W kategorii klas IV-VIII najlepsze wyniki uzyskali: Maria Graczyk (VIIIa), Mateusz Mazurek (V) oraz Maja Durczak (VIIIa)
Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Zachęcamy do udziału w przyszłym roku szkolnym.