Dziś dzień egzaminu. Rano 17 listopada odbył się apel na którym została wypowiedziana formuła: „Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia uważam za otwarty”. Uczniowie zostali poinformowani o przebiegu egzaminu i pojawiła się ostatnia zakodowana informacja. Później uczniowie poszczególnych klas sprawdzali się w tabliczce mnożenia. Do egzaminu przystąpiło 59 uczniów z klas III – VIII oraz 9 osób dorosłych (nauczyciele i pracownicy szkoły).
Certyfikat EKSPERTA TABLICZKI MNOŻENIA otrzymało 60 osób, w tym 51 uczniów. Po zakończeniu egzaminu na gazetce szkolnej zostało przedstawione podsumowanie dzisiejszej akcji.
Gratulujemy certyfikatów i dziękujemy wszystkim, którzy przystąpili do egzaminu. Ci, którym się nie udało będą mogli spróbować już za rok.