4 października uczniowie z naszej szkoły mogli wyjechać do Wrocławia do Hydropolis i Zoo. Wyjazd był zorganizowany i dofinansowany przez Lokalną Grupę Działania Z nami warto z Wrześni. W czasie wyjazdu zwiedziliśmy Hydropolis, gdzie uczestniczyliśmy w warsztatach edukacyjnych w dwóch grupach. Grupa pierwsza, dzieci młodsze - Znaczenie wody w przyrodzie i jej zanieczyszczeni, grupa druga, dzieci starsze - Zamknięte w skamielinie. Po zajęciach w Hydropolis udaliśmy się do Zoo, gdzie zjedliśmy obiad, a następnie z kartami pracy oglądaliśmy zwierzęta z różnych części świata. Wieczorem wróciliśmy do Klęki.
Dziękujemy za bezinteresownie wsparcie organizacji wycieczki szkolnej
- Wdzięczni wycieczkowicze.
Szymon Cypryan