Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i organizację Majówki w Zespole Szkół w Klęce.
Wyrazy wdzięczności kierujemy do Rady Rodziców Zespół Szkół w Klęce oraz Publicznego Przedszkola w Klęce, nauczycieli, pracowników szkoły i przedszkola, rodziców, uczniów, wolontariuszy, sponsorów oraz wszystkich osób, które poświęciły swój czas, energię i serce, aby stworzyć to wyjątkowe wydarzenie.
Dziękujemy również wszystkim gościom, mieszkańcom, sympatykom naszej szkoły oraz przyjaciołom Zespołu Szkół w Klęce za tak liczne przybycie, wspólną zabawę, życzliwość i wspaniałą atmosferę. Państwa obecność była dla nas najlepszym dowodem na to, że warto wspólnie tworzyć wydarzenia integrujące naszą lokalną społeczność.
Mamy nadzieję, że czas spędzony podczas majówki dostarczył wielu radosnych chwil, niezapomnianych wspomnień i powodów do uśmiechu.
Dziękuję za możliwość wspólnego świętowania i budowania szkolnej wspólnoty. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!
Z wyrazami wdzięczności
Dyrektor oraz społeczność
Zespołu Szkół w Klęce