• Strona główna
  • W placówce powołany został Inspektor Ochrony Danych Pan Tomasz Stochniałek. Kontakt do Inspektora: iod@tmp.pl
  • Aktualności

Aktualności

          • Wycieczka na lody

          • Wczoraj uczniowie klas V, VII oraz VIII udali się do Nowego Miasta nad Wartą po odbiór słodkiej nagrody za występy w Mini Playback Show.

            To było pyszne popołudnie !

            Dziękujemy raz jeszcze Radzie Rodziców za ufundowanie orzeźwiających lodów

            Słodko jest mieć Was obok

          • Podsumowanie konkursu

          • Ostatnie w tym roku szkolnym podsumowanie konkursu!

            Dziś podsumowany został całoroczny konkurs zbiórki baterii w ramach EkoSzkołaWCR

            I miejsce Melania Półrolniczak

            II miejsce Zofia Naskręt

            III miejsce Maja Kubis

            IV miejsce Alan Jędrzak

            V miejsce Lena Marcinowska

            VI miejsce Oliwia Gasik

            Gratulacje dla wszystkich uczestników zbiórki !

            Brawo za ekoinicjatywę!

          • Powitanie Lata

          • Powitanie lata w Zespole Szkół w Klęce!

            Wczorajszy dzień upłynął naszym przedszkolakom i uczniom w wyjątkowo radosnej atmosferze. Piana Party oraz dmuchane zamki dostarczyły dzieciom mnóstwo uśmiechu, energii i niezapomnianych wrażeń. Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała wspólnej zabawie, a radość uczestników była najlepszym dowodem na to, że lato zostało przywitane w najlepszy możliwy sposób.

            Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i wspaniałą zabawę!

          • Powitanie lata

          • ☀️💛 POWITANIE LATA – PIANA PARTY! 💛☀️

            Już 22.06.2026 wspólnie przywitamy lato podczas szalonego PIANA PARTY! 🎉🫧

            Przygotujcie się na mnóstwo piany, świetną zabawę i wakacyjny klimat! 🌴😎☀️

            🟡 Tego dnia ubieramy się na ŻÓŁTO! 🟡

            Pokażmy razem, jak słonecznie potrafimy rozpocząć lato! 🌞💛

            Do zobaczenia na wspólnej zabawie! 🫧🎶🥳

            #PowitanieLata #PianaParty #UbieramySięNaŻółto #WitajLato #LetniaZabawa #SummerVibes

          • WYJĄTKOWY GOŚĆ W ZESPOLE SZKÓŁ W KLĘCE!

          • 🏊‍♂️🌟 WYJĄTKOWY GOŚĆ W ZESPOLE SZKÓŁ W KLĘCE! 🌟🏊‍♂️

            Serdecznie zapraszamy uczniów i nauczycieli na wyjątkowe spotkanie z Rafałem Szukałą – wybitnym polskim pływakiem, wicemistrzem olimpijskim z 1992 roku! 🥈🇵🇱

            To niepowtarzalna okazja, aby poznać historię sportowej kariery, dowiedzieć się, jak wygląda droga do sukcesu oraz zainspirować się pasją, determinacją i wytrwałością w dążeniu do celu. 💪✨

            📅 Data: 19 czerwca 2026 r.

            🕛 Godzina: 12:00

            📍 Miejsce: hol szkolny Zespołu Szkół w Klęce

            Zapraszamy wszystkich zainteresowanych sportem i nie tylko! Do zobaczenia! 😊

            #ZSKlęka #RafałSzukała #SpotkanieZMistrzem #Inspiracja #SportToPasja #Pływanie #MistrzOlimpijski

          • Magik Cyprian

          • 17 czerwca naszą szkołę odwiedził Magik Cyprian. Dzieci przez cały pokaz były niezwykle zaciekawione, zaskoczone i pełne emocji, obserwując kolejne magiczne sztuczki

          • Dzień rodziny w przedszkolu

          • Dzień Rodziny w przedszkolu to wyjątkowe święto, które łączy dzieci i rodziców. Maluchy  przygotowywały występy artystyczne, by zaprezentować swoje talenty przed najważniejszymi osobami w swoim życiu. Każde dziecko wręczyło rodzicom piękne kwiatki, które samodzielnie wyhodowały w przedszkolu, co było dla nich powodem do ogromnej dumy.

             Na zakończenie, wszyscy  delektowali się pysznymi smakołykami przygotowanymi przez rodziców. To był dzień pełen miłości, zabawy i wspólnych chwil spędzonych z rodzicami

          • Wizyta w bibliotece w Nowym Mieście

          • Dnia 12 czerwca 2026r. odbyło się wyjście do Gminnej Biblioteki w Nowym Mieście nad Wartą. Uczestnikami byli uczniowie klas 1-3. Celem wycieczki było rozwijanie zainteresowań czytelniczych oraz zapoznanie z działalnością biblioteki. Po zakończeniu wizyty udano się na pyszne lody.

          • Rajd rowerowy klasy V

          • Klasa 5 z wychowawcą i Panem Tomkiem pojechała dzisiaj rowerami do Hermanowa. Trasa wiodła przez malownicze tereny leśne. W samym Hermanowie nie zabrakło przerwy na odpoczynek przy lodach i obcowanie ze zwierzętami. Wycieczka sprzyjała propagowaniu zdrowego stylu życia i turystyki rowerowej. Uczniowie mieli okazję poznać lokalną historię i walory przyrodnicze regionu.

          • Dzień Dziecka w przedszkolu

          • W Dniu Dziecka nasze przedszkole zamieniło się w prawdziwą krainę przygód! Dzieci wyruszyły na poszukiwanie skarbu, korzystając z mapy, która prowadziła je wokół przedszkola. Po drodze czekały na nie różnorodne zadania do wykonania — rozwiązywanie zagadek, zabawy ruchowe i kreatywne wyzwania. 

            Po wielu przygodach, dzieci odnalazły skarb, którym były pyszne łakocie! Po emocjonującym poszukiwaniu zorganizowały piknik na placu zabaw, ciesząc się wspólnym czasem i smakołykami. 

            Na zakończenie dnia każda z nich otrzymała wspaniały prezent przygotowany przez radę rodziców, co dodatkowo umiliło ten wyjątkowy dzień. To był dzień pełen radości, uśmiechów!

          • Majówka w zespole Szkół w Klęce

          • Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i organizację Majówki w Zespole Szkół w Klęce.

            Wyrazy wdzięczności kierujemy do Rady Rodziców Zespół Szkół w Klęce oraz Publicznego Przedszkola w Klęce, nauczycieli, pracowników szkoły i przedszkola, rodziców, uczniów, wolontariuszy, sponsorów oraz wszystkich osób, które poświęciły swój czas, energię i serce, aby stworzyć to wyjątkowe wydarzenie.

            Dziękujemy również wszystkim gościom, mieszkańcom, sympatykom naszej szkoły oraz przyjaciołom Zespołu Szkół w Klęce za tak liczne przybycie, wspólną zabawę, życzliwość i wspaniałą atmosferę. Państwa obecność była dla nas najlepszym dowodem na to, że warto wspólnie tworzyć wydarzenia integrujące naszą lokalną społeczność.

            Mamy nadzieję, że czas spędzony podczas majówki dostarczył wielu radosnych chwil, niezapomnianych wspomnień i powodów do uśmiechu.

            Dziękuję za możliwość wspólnego świętowania i budowania szkolnej wspólnoty. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!

            Z wyrazami wdzięczności

            Dyrektor oraz społeczność

            Zespołu Szkół w Klęce

          • Kino sferyczne

          • W dniu 28 maja uczniowie oraz przedszkolacy z Zespół Szkół w Klęce uczestniczyli w niezwykłym pokazie kina sferycznego. Było to pełne emocji i niezapomnianych wrażeń spotkanie z kosmosem oraz otaczającą nas przyrodą. Dzięki projekcjom 360° dzieci mogły przenieść się w fascynujący świat planet, gwiazd, oceanów i natury, odkrywając tajemnice wszechświata w nowoczesny i niezwykle ciekawy sposób.

            To wyjątkowe wydarzenie połączyło naukę z zabawą, rozbudzając ciekawość świata i wyobraźnię najmłodszych uczestników

          • Sukces sportowy naszych uczniów

          • Sukces sportowy naszych uczniów Zespół Szkół w Klęce Jędrzej Szczepański i Franciszek Bigaj

            Gratulujemy

            HATTRICK jarocińskich Lampartów w SBG

            miejsce w SBG Imperial CUP w kategorii U9 (rocznik 2017) Ustronie Morskie

            miejsce w SBG Jarocin CUP w kategorii U8 (rocznik 2018) Jarocin Sport

            miejsce w SBG Jarocin CUP w kategorii U11 (rocznik 2015) Jarocin Sport

            Gmina Jarocin

            Gmina Nowe Miasto nad Wartą

            Powiat Jarociński