"Z całego serca dziękuję za zaangażowanie w tegoroczną edycję akcji „Cała Polska czyta na głos”! To właśnie takie działania pokazują, jak wielką moc ma słowo i jak ważne jest kultywowanie tradycji głośnego czytania. Zachęcam do obejrzenia i wysłuchania nagrań przygotowanych specjalnie przez Panią Elizę Piotrowską, pisarkę dla dzieci i tłumaczkę, Pana Marka Michalaka, autora książek dla dzieci oraz byłego Rzecznika Praw Dzieci oraz Panią Małgorzatę Swędrowską, propagatorkę czytania wrażeniowego". ( Autorka projektu Monika Kahn)
LINK do kolekcji: https://wakelet.com/wake/lII0pwTiWcKFUlfl-nU6k
Dziękujemy Malwinie z kl. 2, Wojciechowi z kl. 2 oraz Anastazji z kl. 5. Brawo dla Was.
Odwaga naszych uczestników jest inspirująca – każdy z pasją dzielił się swoimi umiejętnościami głośnego czytania, przenosząc nas w magiczny świat literatury. Zachęcamy do obejrzenia nagrań na szkolnym fb