Strona główna
Bądźcie bezpieczni podczas wakacji
źródło:Siła Myślenia Wizualnego
Pożegnanie Absolwentów
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji na szkolnym fb
Zakończenie roku szkolnego
Przekazanie Pocztu flagowego
Uczniowie wyróżnieni z klas 4 - 7. Gratulujemy!
Nagroda ufundowana przez zakład Phytopharm Klęka S.A. dla Uczniów z najwyższą średnią.
Brawo Maja, Lena, Michał, Marcel, Stanisław, Kornelia, Oliwia, Amelia i Antonii
Zakończenie roku szkolnego w przedszkolu
W czwartek 22. 06. 2023r. odbyło się uroczyste Zakończenie Roku Przedszkolnego oraz pożegnanie sześciolatków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas pożegnań i wakacji. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne. Po występach wszystkie sześciolatki otrzymały dyplomy, a pozostałe przedszkolaki piękne książki i kredki. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania przedszkola. Wszystkim dzieciom życzymy bezpiecznych i radosnych wakacjiyczymy wspaniałego letniego wypoczynku, dobrej zabawy i pięknych wspomnień. Przesyłamy mnóstwo ciepłych myśli i wsparcia. Wracajcie z wakacji z naładowanymi bateriami!
Pożegnanie
W tym Roku Szkolnym kończy pracę Pani psycholog Yrena Tsarenko. Jesteśmy wdzięczni za trud włożony w pracę w naszej Szkole. Życzymy sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.
Z książką na wakacje
Zachęcamy do czytania podczas wakacji i przypominam o wakacyjnym wyzwaniu czytelniczym.
Organizacja zakończenia roku szkolnego
Przypominamy, że wakacje to czas na bezpieczny wypoczynek oraz na czas rodzinnego spędzenia dni wakacyjnych.
Pozdrawiamy i życzymy Wszystkim udanych wakacji,
a absolwentom Szkoły Podstawowej w Klęce dobrego startu w następny etap dorosłości.
Sukces Zosi w Olimpusku
W ogólnopolskim konkursie Olimpusek / Olimpus z j. angielskiego, sukces na miarę wybitnego osiągnięcia krajowego odniosła nasza Uczennica Zosia Andrasiewicz zajmując III miejsce i uzyskując super wynik ponad 98% (!)
Wysokie lokaty zajęła także grupa uczniów: Maja Kownacka, Oliwier Grocholski, Filip Paszkiewicz, Mateusz Mazurek, Nikola Kaczmarek, która osiągnęła wynik statystyczny na poziomie dobrej średniej krajowej. Brawa i podziękowania należą się również dzieciom i młodzieży z klas 1-7, którzy saportowali swoim uczestnictwem nasz lokalny Dream Team i w ten sposób umożliwili naszej szkole wzięcie udziału w konkursie, a są to: Bigaj Zuzanna (również wysoki wynik), Stanisław Szczepański, Kacper Kostka, Karol Wawrzynkiewicz, Nina Krychowska, Wojciech Walęciak, Wiktor Augustyniak, Kornelia Stanisławiak, Amelia Nagła.
Podziękowanie za Emotkowe Pożeraze Smutków
Takie piękne podziękowanie otrzymaliśmy za naszą przesyłkę DOBRA:) Emotki zostały przekazane i zrobiły furorę!!! Mamy nadzieję, że w następnym roku szkolnym włączy się do akcji koordynowanej pzez poMOCną bibliotekę szkolną jeszcze więcej chętnych.
Prosimy zerknąć: https://fb.watch/liqKQAwJuJ/
Podziękowania dla Sympatyków szkoły
Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół w Klęce wraz z Opiekunką SU Panią Mariolą Dzierla spotkali się w dniu 20. 06. z Członkiem zarządu Phytopharm Klęka S.A. Panem Michałem Wika i podziękowali w imieniu całej społeczności uczniowskiej głównemu sponsorowi naszej Szkoły za wsparcie i pomoc w roku szkolnym 2022/ 2023.
Podsumowanie konkursów szkolnych
Konkurs plastyczny Biblioteki Wojewódzkiej w Poznaniu Wielkopolanka w folklorze - opiekun Mariola Dzierla, Olimpus Język angielski - opiekun Magdalena Jakubowska i Jacek Naumienko, Konkurs Kaligraficzny - opiekun Urszula Patelka, Justyna Szczepaniak i Anna Kordus - Gościniak oraz Konkurs Matematyczny Kangurek - opiekun Katarzyna Moś. Gratulujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkusach i cieszymy się bardzo z Waszych sukcesów. Brawo Uczennice i Uczniowie Zespołu Szkół w Klęce!
Zajęcia czytelnicze z magiczną książką
PoMOCna biblioteka szkolna otrzymała w darze wraz z autografem autorki laureatki konkursu Nauczyciel Roku 2022 Iwony Pietrzak - Płachty – magiczną książkę-poetycki picturebook, który jest jednocześnie hołdem złożonym bibliotekom i pracującym w nich wyjątkowym osobom.
Pani Izabela kolejny raz zaprosiła dzieci z oddziałów: Sowy i Liski do magicznego świata książek- było to ostatnie spotkanie w tym roku szkolnym z grupą małych Czytelników. Pani bibliotekarka prezentując książkę „Wypożyczalnia skrzydeł”- zachęciła dzieci oprócz wysłuchania wspaniałej opowieści do wybrania się w niesamowitą podróż do krainy fantazji. Jedynym ograniczeniem była własna wyobraźnia. Dzieci jak zwykle ze skupieniem wysłuchały treści książki, wspaniale odpowiadały na zadawane pytania i reagowały na przedstawione w niej historie. Każde z nich otrzymało magiczne piórko, które ma przypominać o czytaniu każdego dnia.
Inspiracje i pasje zawodowe
W dniu 19. 06. odbyło się spotkanie online w ramach cyklu spotkań podsumowujących realizację rocznego Programu Rozwoju Liderstwa Nauczycielek Bibliotekarek i Nauczycieli Bibliotekarzy WIKITEKA.
Podczas spotkania poszukiwano odpowiedzi na pytanie: "Gdzie w szkole jest miejsce na Wikipedię?" Rozmowę moderowała Wioletta Matusiak, menadżerka ds. szkoleń i rozwoju Wikimedia Polska a uczestniczkami rozmowy były Agnieszka Halicka - zanana liderka cyfryzacji bibliotek szkolnych oraz Izabela Zwierzchlewska nauczycielka bibliotekarka poMOCnej biblioteki szkolnej Zespołu Szkół w Klęce, uczestniczka pilotażowej edycji Wikiteki. Spotkanie to było kolejną możliwością na poszukiwanie motywacji do wykorzystywania w pracy w bibliotece narzędzi cyfrowych oraz do wymiany doświadczeń, a tym samym przykładem na to, że nauczyciele również uczą się i wzajemnie inspirują.
Kulinarne podsumowanie zajęć plastycznych
Ostatnie zajęcia kółka plastycznego. Pyszna pizza niespodzianka dla uczestników zajęć plastycznych. A co najlepsze zjedzona na piknku i to w naszym ogrodzie zmysłów. Bo pizza, to nie tylko doznania smakowe, ale i plastyczne, to kolory, kształt i otaczający pejzaż- jednym słowem "sztuka kulinarna".
Msza Święta z okazji zakończenie roku szkolnego
Uroczysta Msza Święta w kościele parafialnym Świętej Trójcy w Nowym Mieście nad Wartą uczniów Zespołu Szkół w Klęce i Zespołu Szkół w Nowym Mieście nad Wartą. Poczet flagowy reprezentowali Amelia Kaczmarek, Paulina Gęsta i Eryk Nawrocki. Opiekunowie Mariola Dzierla i Urszula Patelka. Przygotowanie do liturgii Pan Szymon Cypryan oraz uczennice Kornelia Stanisławiak, Lena Guszczsk i Nikola Kaczmarek. W Mszy Świętej uczestniczyli uczniowie, rodzice, dyrektorzy szkół, nauczyciele oraz inni zebrani.
Projekty i Programy
- brak danych
Godziny dzwonków
Sobota 27.06.2026Kalendarz
- brak danych
Logowanie