Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Dlatego dzieci z naszego przedszkola 27 stycznia gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z okazji ich święta.
Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością oczekiwały zaproszonych gości. Licznie przybyli Babcie i Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym.
W wyjątkowej atmosferze wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi. Następnie wszystkie kochane Babcie i Dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, aby w szczególny sposób okazać im szacunek, a także podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.
To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechów, radości i dumy.