Uczestnicy kółka ekologicznego na czwartkowych zajęciach 08.12. zgodnie z tradycją bożonarodzeniową piekli pierniki, które zdobili lukrem.
W ramach zajęć Uczniowie poznali historię wypieku pierników, która to sięga dawnych czasów i przetrwała do dzisiaj.
Piernik - ciasto o słodko-pikantnym smaku, o długiej trwałości, zrobione z mąki pszennej lub żytniej, miodu, karmelizowanego cukru, tłuszczu, jajek, wody, środka spulchniającego, mocno przyprawione przyprawami korzennymi. Nazwa piernik wywodzi się od staropolskiego słowa: pierny, czyli pieprzny.
To były " smakowite zajęcia".