Kochani Czytelnicy!!!
Rozpoczynamy kolejny miesiąc – grudzień. Pomimo, iż z utęsknieniem czekamy na nadchodzące święta i prezenty pod choinką - nie możemy zapomnieć o KSIĄŻKACH!!! W tym sezonie obowiązuje bowiem nieustannie MODA NA CZYTANIE! W związku z tym Pani Izabela rozdała Kalendarze Czytelnika na grudzień uczniom z edukacji wczesnoszkolnej - zachęcając do codziennej przyjemności czytania.
Zwracamy się także do braci czytelniczej z klas 4 - 8!!! Pokażcie i Wy, że jesteście " trendy " i pobierzcie ze szkolnej biblioteki kalendarz. Czytajcie minimum 10 minut dziennie, kolorujcie plansze, a uzupełnione kalendarze dostarczcie do biblioteki do 6 stycznia 2023r.
Kalendarz czytelniczy mamy przyjemność rozdać dzięki współpracy i uprzejmości autorki profilu; kropki&kreski.