Strona główna
„SIĘ DZIAŁO!”
Finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 28. Finał WOŚP odbył się 12 stycznia 2020 roku. Kolejny raz uczestniczyliśmy w zbiórce pieniędzy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Joasia, Karolina, Jan i Alex zebrali
do puszek 1724,60 zł. Dziękujemy wolontariuszom i wszystkim, którzy włączyli się do akcji.
13.01. Międzynarodowy Dzień Koszuli
Koszula to ponadczasowy element garderoby. Poprawia prezencję i można dostosować ją do każdej okazji. Z niecierpliwością oczekujemy na szkolne inspiracje modowe:)
Wszyscy, którzy przyszli do szkoły w koszuli zostali zaproszeni przez Samorząd Uczniowski
do pamiątkowego zdjęcia.
Magiczne miejsce
17 grudnia dzieci z oddziału przedszkolnego odwiedziły "królestwo pani Izy". Chętnie wypożyczyły książki i obiecały systematycznie odwiedzać bibliotekę.
Piękna tradycja własnoręcznie wykonanych kartek
Dzieci z oddziału przedszkolnego cały tydzień przygotowywały się do świąt. Poznawały tradycje świąteczne. Oto jedna z nich - własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami, które przekazały swoim bliskim.
Podsumowanie ROKU MATEMATYKÓW
Rok 2019 był Rokiem Matematyków. Tak postanowił Senat Rzeczpospolitej, który „w uznaniu zasług polskich matematyków dla światowej nauki przyjął uchwałę ustanawiającą rok 2019 Rokiem Matematyki.”
Na zakończenie tego roku uczniowie klas IV – VIII przygotowali i przedstawili plakaty, które przybliżyły sylwetki i dokonania niektórych polskich matematyków.
Sukces Marysi
13 grudnia odbył się w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Środzie - etap rejonowy Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. Maria Dominiczak zajęła II miejsce.
BRAWO!!!
ŚWIĘTA,ŚWIĘTA
DYREKCJA WRAZ Z GRONEM PEDAGOGICZNYM ZESPOŁU SZKÓŁ W KLĘCE ŻYCZĄ WSZYSTKIM UCZNIOM, RODZICOM ORAZ SYMPATYKOM NASZEJ SZKOŁY oraz PRZEDSZKOLA - niech Wigilia i Święta Bożego Narodzenia
upłyną spokojnie i radośnie, aby marzenia zmieniły się w rzeczywistość,
a sukcesy przerosły oczekiwania.
Akcja "Świąteczna paczka"
Udało się! Dziękujemy wszystkim za włączenie się do akcji przeprowadzonej przez Samorząd Uczniowski pt.: "Świąteczna paczka". Za pomoc w zbiórce, pakowaniu oraz zawiezieniu paczek. Zebraliśmy potrzebne produkty, które trafią do osób potrzebujących! Uczniowie z klas V i VI wypisali własnoręcznie życzenia w ramach projektu: “ IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ”- kartki zostały dołączone do „ szlachetnych paczek”.
HAZARD? Nie, dziękuję!
Dostrzegając zagrożenie uzależnienia młodzieży od hazardu Krajowa Administracja Skarbowa prowadzi kampanię informacyjno-edukacyjną „HAZARD? Nie, dziękuję!". Celem działań jest zmniejszenie liczby osób uczestniczących w nielegalnym procederze urządzania i prowadzenia gier hazardowych, w tym w sieci Internet, a także podniesienie świadomości młodych osób na temat zagrożeń jakie niesie hazard, a w konsekwencji uzależnienie od niego.
IDĄ ŚWIĘTA. ODŁÓŻ TELEFON, WŁĄCZ RELACJE
W internecie spędzamy średnio 6 godzin dziennie, a z ukochaną osobą 6 godzin TYGODNIOWO,
z dziećmi - niewiele więcej. Dlatego mamy dla Was przesłanie na czas Świąt. Puszczajcie ten spot jak najszerzej, póki czas, a potem odłóżcie smartfony - niech te Święta będą czasem z drugim człowiekiem!!!
PODSUMOWANIE AKCJI
SPOTKANIE WIGILIJNE KLAS I-III
Fotorelację ze spotkania szukajcie na fb
"MALUCHY" MAJĄ WIELKIE SERCA
Dnia 16.12.2019r. kilkoro dzieci z przedszkola wraz z rodzicami pojechało do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Radlinie.Celem wizyty było przekazanie karmy, zabawek, smyczy oraz obroży, które dzieci od miesiąca zbierały w przedszkolu. Swoim postępowaniem pokazały, że mają dobre serduszka i kochają zwierzęta.
Kto potrafi upiec pyszne pierniki?
Kucharz duży, kucharz mały do pieczenia pierików taki doskonały :)
Fotorelację z realizacji projektu pieczenia pierników szukajcie na fb
ZBIÓRKA MAKULATURY
W dniach 18-22 listopada br. w naszej szkole przeprowadziliśmy zbiórkę makulatury.
Odbiorem i ważeniem zajmowali się uczniowie klasy VII: Jan Dolata i Oskar Suszczyński.
W sumie zebraliśmy 1070,25 kg. Uzyskane środki ze sprzedaży przeznaczono na zakup książek
do biblioteki.
KLASA I - 539,75 kg I miejsce
Pasjonaci w przedszkolu
Spotkanie z muzyką country. Naszym gościem był tata Julki i Mateusza. Pan Janusz i jego muzyczna pasja dostarczyła nam wielu niezapomnianych wrażeń.
Dziękujemy!
Nadal poszukujemy pasjonatów i zapraszamy do przedszkola.
Projekty i Programy
- brak danych
Godziny dzwonków
Niedziela 28.06.2026Kalendarz
- brak danych
Logowanie